| PangeeaRogvaiv a întrebat:

V-au placut cadourile primite?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daaaa (până şi cele materiale).

| ɹαℓυ a răspuns:

Sa zicem ca da.Dar tie?

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, pot spune că m-am bucurat de cadoul primit deoarece ştiu că l-am meritat, fiecare om merită ceva aşa că...
Ok îţi doresc sărbători fericite!

| KristalPop a răspuns:

Nu.

| Zatharra a răspuns:

Nu prea... Oricum, mai bine decât nimic.Peace!

| cristiiiiiii a răspuns:

Da mie mi-a placut ce am primit deoarece a fost o surpirza si nu ma asteptam happy

| AnimatedSignature a răspuns:

Da,

Răspuns utilizator avertizat
| DedeeAndreea a răspuns:

Mie da.

| scrisoarededragoste a răspuns:

Sigur că da,dar bucuria a fost mai mare când am dăruit. Îmi place când chipul unei persoane dragi se luminează,când apare zâmbetul ce mă face să cred că întradevăr am făcut o alegere bună şi nu numai, îmi place atunci când primesc o îmbrăţişare pentru că îmbrăţişările nu doar le primim, ci şi le dăruim în acelaş moment, secundă, sutime...

Ţie ţi-a plăcut cadoul/cadourile primit/e?