| juniper a întrebat:

Mai tineti minte intrebarea cu "Cand ati inceput sa ma masurbati?" Atata am ras la aia, nu mai stiu cine a pus intrebarea aia. O mai stiti? Sigur ati ras.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza pe tipa cu periuta si cu sperma inghitita nu o intrece nimeni!rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca am face un clasament cu perle ar fi bataie pe primele 3 locuri...

mlm
| mlm a răspuns:

Se mai intampla si la case mari, nu este bine sa radem de nimeni, ni se poate intampla si noua sa gresim, nu cred ca toti sintem perfecti! Este bine sa vedem paiul din ochiul nostru si apoi sa vedem pe cel al altora.

| Jonsdottir a răspuns:

Pfff rolling on the floor) cea mai tare intrebare de pe aici rolling on the floor)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut pe una la dragoste si sex care in loc de excit spunea exercit...In contextul ala era perfect...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mlm de acord cu tine daca ar fi fost o greseala. Dar a folosit cuvintul de cel putin 3 ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumsc pentru fundita!kiss