| anonim_4396 a întrebat:

Mai tineti minte persoanele care la sfarsit de 2019, nu v-au zis,, an nou fericit"? Acum puteti sa-i bateti, pentru ca din cauza lor s-a intamplat nenorocirea cu virusul. Daca v-ar fi zis, era alta treaba

15 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru ca din cauza lor s-a intamplat nenorocirea cu virusul.
Aici este o afirmație greșită. Iar dta știi asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru Nemessys):

Mda. Mna.

| Jus7t a răspuns:

Tu chiar ai idei bune thinking

https://m.emag.ro/search/satar

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Epicentrul a fost gasit.

| Freya1 a răspuns:

Mdaaa,Eu nu imi urez din astea decat cu familia si cunoscuți foarte apropiați.

| Catrice a răspuns:

Ma ajuți să-i bat?

| Nemessys a răspuns (pentru Catrice):

Eu vreau sa ii omor. Cum facem? laughing

Eu mai mult am făcut mișto de urările astea de tip,, an nou fericit" care oricum nu au niciun sens.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu tin minte sa fi fost vreo persoana care sa-mi fi zis thinking

| Catrice a răspuns (pentru Nemessys):

Super și eu. Cum preferi, cu arme de foc, otrava sau un plan minuțios gândit de nimeni nu va știi ce se întâmplă?

| T0T a răspuns:

Pentru mine 2020 a fost ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin noiembrie si decembrie 2019 ma intrebase cineva cand dracu o sa port atatea trench-uri avand in vedere ca imi tot comandam, raspunsul meu evident ca a fost "La primavara.". Mdea, din prea multa darnicie i-as da niste HCN.

| gemeni6226 a răspuns:

Deci mi-au zis destul de putini,(vreo 4-5)in schimb acum am primit foarte multe urari si de la cei care niciodata nu mi-au urat si mi-a picat foarte bine acest lucru.

| mgtow a răspuns:

Mama masii de virus, mie sa nu tina 5 ani cum zicea cineva din sursa sigura, ati pus-o daca e sa fie asa longeviv, pe mine ma doare la palanga pentru ca virusul fuge de mine (nu ma prinde in camion) stau izolat la servici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai, ce gluma buna.