| RAY a întrebat:

Mai va traieste bunici? ce amintiri aveti cu ei?
https://www.youtube.com/watch?v=jfln4PQy4us

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Ai mei traiesc...toti.Locuiesc cu ei(cei materni)deci am numeroase amintiri.In special cu bunica materna.Cu bunicul nu prea discut si nu am amintiri prea plăcute desi stam in aceeasi casa deoarece e rece si distant.Se ceartă fara un motiv intemeiat si devine deseori enervant.
Cele mai recente amintiri cu bunicii mei paterni ar fi despre jignirile permanente la adresa mea si a fratelui meu.

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mai imi traiesc cei din partea mamei si bunica din partea mosului meu.

| GoldenZenith a răspuns:

Doar bunica paternă. sad

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ce amintiri ai cu ea sys?

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Condoleantele mele!

| GoldenZenith a răspuns:

Nu cine știe ce. e una dintre bunicile acelea malefice. laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Si eu care vream sa plang

| GoldenZenith a răspuns:

De ce să plângi? Te deshidratezi. thinking

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ma racoresc asa, fiecare lacrima un grad in minus, vreau sa inghet nu sa ma topesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunica din partea mamei. Destule.