| DeeaHelpYou a întrebat:

Maine dau teza la romana(clasa a 5-a)! Nu ne-a spus din ce ne da teza, dar am o intrebare: Cei care au fost in a 5-a sau care au dat teza: E greu...sau? Stiu ca daca inveti normal ca stii dar vreau sa stiu daca e GREUU! happy deci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer intra 5-a teza pe care ne-a dat-o profa a fost super usoara. Cea mai mica nota a fost 8, 50. Daca inveti nu ai de ce sa iti faci probleme. Nu are cum sa va dea ceva prea greu pentru ca nu ati invatat ceva mai greau. De obicei toate tezele pe care le-am dat au fost cu exercitii asemanatoare cu cele din clasa! Bafta!