| HappyKiddd a întrebat:

HeYyY! Maine dau teza la romana(clasa a 6-a)! Ne-a spus din ce ne da teza, dar am o intrebare: Cei care au fost in a 6-a sau care au dat teza: E greu...sau? Stiu ca daca inveti normal ca stii dar vreau sa stiu daca e GREUU! happy deci?

Răspuns Câştigător
| DeeaHelpYou a răspuns:

Varamea si BFF-ul meu e a-6-a sa fii atenta si sunt medii, sa stii foarte bine gramaticaa si cam atat succes!

| HappyKiddd explică (pentru DeeaHelpYou):

MS! Eu in semestrul 1 am luat 10 si in clasa a 5-a tot 10. Dar acum habar n-am cat de greu e..Am inv. multe lucruri noi deci...nush!

| DeeaHelpYou a răspuns (pentru HappyKiddd):

Fundita? succes si stiu ca teza e destul de importanta, nu te emotiona

| HappyKiddd explică (pentru DeeaHelpYou):

Mda,dalaughing

| DeeaHelpYou a răspuns (pentru HappyKiddd):

Multumesc fata, si succes iti tin puniii, curaj si incredere in tine love struck

| HappyKiddd explică (pentru DeeaHelpYou):

Ms mult!happy

8 răspunsuri:
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Nu a fost asa greu dar trebuie sa si inveti cu serozitate, sa stii despre ce este vorba in enunt, sa stii textele literare pe care leai studiat.

| Andreea2239 a răspuns:

Eu am dat teza acum o saptamana si am luat 10..nu am prea inv ca nu aveam ce.a fost super usor..nu iti fa griji sigur iei 10:*

| HappyKiddd explică (pentru Andreea2239):

Sper! Oricum...ms de incredere!