| Lumy a întrebat:

Maine dimineata plec la mare pentru o saptamana, va spun de acum papahappy

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Bunakiss
Iti urez distractie placutabig hug
Sa te bronzezi:-> si sa ai parte de un sejur pe cinstehappykiss
Te puuupkiss

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu iti spun de acum ca la mare vei da de foarte foarte foarte muuulte alge... sper ca ele sa nu iti strice vacanta...
Distractie placuta!happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Papa Lumykiss
Noi te asteptam pe TPU cu cat mai multe vesti bune.big grin Ai grija sa nu te prinda prea tare soarele.winking
Sa nu uiti de TPUbig grin Distractie placuta!happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea iti urez distractie placuta si te asteptam cu drag.

| SweetCandy a răspuns:

Distractie placuta si muuuuuuult soare!
laughing

| hândel a răspuns:

Te asteptam sa te suprataxam pe servicii ca-n balta la pescuit. big grin Nu uita sa iei de la gara autobuzul etajat, sa ne admiri fabuloasa metropola estivala. Si nu-i nevoie sa-ti iei aparatul sa faci poze, ca peste zece ani, vei avea parte de exact aceleasi privelisti in Ct. laughing Cine stie, cunoaste!winking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Distratie placuta!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Să te întorci bronzată şi cu 10000 de iduri de mess de la băieţi!

auran
| auran a răspuns:

Sa ai vreme frumoasa, sa nu stai mult la soare in primele zile si distractie placuta

| Elly4all a răspuns:

Distractie placuta:*

| ioanaa a răspuns:

Sa te distrezi, si sa te gandesti si la noi, care nu putem pleca. Te asteptam aici. Nu uita sa-ti o palarie, o crema si. mult chef de viata.

| daddy a răspuns:

O sa imi lipsesti lumy sad
sa nu ne uiti big hug
pups kiss

| Diva a răspuns:

Concediu placut

| turist a răspuns:

Vacanta placuta!

| spiritul a răspuns:

E bine, poate vii cu vreun marinar

| raluca_2686 a răspuns:

Distractie placuta:*

| deluxe a răspuns:

Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Distractie placuta.

Sa revii fericita.

Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Să ai vreme frumoasă, distracție maximă, amintiri plăcute și drum bun.
Pa, pa.