| lola_5690 a întrebat:

Maine e ziua lui tata si nu stiu ce sa ii daruiesc. ajutoooooor!big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gilette fusion power pe baterie.

| lola_5690 explică:

Pai, eu am bani destui dar taica-meu are o tona de: aparate de barbierit, parfume!big grin

| alinuzZa96 a răspuns:

Depinde catzi bani ai pusi deoparte... ii poti lua un set dinacela cu gel de dus, deodarant sau mai stiu eu ce mai are...se gasesc o gramada la toate magazinele ai din ce alege sau daca vrei ceva mai special si ai destul de multi bani. un parfum mai scump sau un ceas eventual.