| 191720 a întrebat:

Maine e ziua prietenului meu si nu stiu ce sa ii fac cadou straight face! Suntem de 3 luni jumate impreuna si nu-l cunosc prea bine. ceva idei? dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Daca nu il cunosti prea bine, ii poti un cadou clasic, ca un parfum, un tricou...Si poti sa ii personalizezi cadoul cu ceva handmade facut de tinehappy Succes!

| DanielaTerec999 a răspuns:

Ok...pai daca sunteti de 3 luni jumatate impreuna poate ca il cunosti mai bine si cam stii ce ii place si pe aceasta baza poti face un cadou sau daca cunosti ceva prieteni de-ai lui care il cunosc mai bine ca tine, de exemplu ai putea sa ii faci o cana cu inscriptia cel mai bun iubit etc. Sper sa te ajute! happy