| sclifos a întrebat:

Maine e ziua tatalui meu, are 50 de ani si nu stiu sa zic un toast nici nu ma pricep, si la masa sigur o sa vrea un toast din partea feciorului sau, ajutati-ma va rog cu aceasta intrebare, voi fi foarte recunoscator!?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa spui ceea ce simti, fai o urare frumoasa!happy

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Hmm, fă ca în filme. Te ridici în picioare, cu un pahar de ceva în mână, atragi politicos atenţia celor de la masă şi spui un mic discurs pe care ţi-l vei pregăti înainte.

| ATHOS a răspuns:

Sclifositule, cel mai frumos toast il poti gandi doar tu. Incearca sa pui pe hartie. Vei vedea ca va fi trasnet.
Bafta!

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

"Iarta-ma tata pentru fiecare fir de par alb, dar sa stii ca a meritat deoarece tu m-ai format ca om, datorita tie am ajuns ceea ce sunt, ti-as da 50 de beri da-i criza, asa ca ma limitez la un calduros "La multi ani" si sa ne traiesti! Te iubim!"

| alejinxique a răspuns:

Faci cum ti-a scris si Raul2004 la intrebare si in plus cand tii discursul scoate in evidenta:importanta tatalui tau, ce reprezinta el pentru tine, cat de mult ii esti recunoscator pentru tot ce ti-a oferit, cat de mult il apreciezi, ca pentru tine e cel mai bun/grozav tata din lume, etc. Mai poti spune ca te simti bine in compania lui, ca te poti intotdeauna baza pe el. Sper ca ti-am fost de ajutor.