| andreiutzucu a întrebat:

Maine la noi in scoala este festivitatea pentru clasa a 8
Eu trebuie sa pregatesc un discurs mai scurt in care sa le iau ramas bun si ca am fost prieteni buni si de astea.
Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| beatrice9849 a răspuns:

1)trebuie sa le multumesti profesorilor ca te-au indrumat pana aici
2)sa spui cateva cuvinte frumoase despre colegi
3)sale urezi un viitor frumos colegilor si sa le spui ca pe viitor a-ti vrea sa va mai intalniti
4)sa vorbesti despre diriginte/a, sa-i spui cat de mult o apreciezi si de ce
5)opinina personala despre cea ce ti-a placut si nu ti-a placut in anii de gimnaziu si de ce
>Mult noroc si sper ca te-am ajutat un pic!