| Palade_Diana_1994 a întrebat:

Buna :3 Sunt clasa a-Vlll-a si vineri pe 13 iunie am festivitatea de ramas bun. Si trebuie sa fac un discurs in numele clasai si nu am nici o idee. Va rog sa ma ajutati dau fundita! :*

1 răspuns:
| Miuletz a răspuns:

Trebuie sa le multumesti colegilor si profesorilor, si chestii d-astea gen "In primul rand, as vrea sa le multumesc profesorilor care m-au invatat si m-au suportat (asta daca esti un copil problema cu m-au suportat), si colegilor care chiar daca nu toti au fost ingeri cu mine, macar mi-au fost aproape, acesti anii petrecuti cu voi... etc." sper ca ti-ai prins o idee, ceva asemanator.