| PsyhoChild a întrebat:

Maine trebuie sa fiu "profesor" pentru o ora la romana si a zis sa pregatesc ceva materiale sa le fac cu clasa, dar n-am idee ce sa fac.
Noi am facut modernism, simbolism si poezia plumb ultima data, aveti idei ce materiale as putea face cu ele?
La sfarsitul orei trebuie sa aleg pe cineva care va fi profesor ora de saptamana viitoare si nu vreau sa se supere nimeni pe mine, oare cum sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă o lecție despre influența Europei de Vest în literatura româneasca. În special Franța.

Pentru a alege urmatorul elev, foloseste RANDOM.ORG, live. Sa zicem ca ai 30 de elevi in clasa, iti pica pe aplicatie 17 si vezi cine e 17 la alfabet si ala e.