| biancaandreea a întrebat:

Majoratul iubitului meu este peste o luna.As vrea sa ii pregatesc o urpriza, ceva frumos. Aveti vreo idee buna?

1 răspuns:
| AnaBejenaru a răspuns:

Vreau sa-ti zic din start ca mie mi-a placut absolut tot ce am primit de majorat happy
poate iti faci vreo idee: cd+dvd writer, jucarii de plus, cani traznite, prezervative, chilotei rosii happy, carti, un tablou facut de cea mai buna prietena (colaj de poze cu noi 2) + o prezentare in powerpoint la care am plans de sarea camesa de pe mine (tot de la ea, de la ea de fapt am primit o multime de chestii), un fular cum se purta in iarna, bijuterii, chestii de decorat, lumanari parfumate, bete parfumate (probabil am uitat alte maruntisuri pentru. ca am primit de la gasca multe chestii cu valoare simbolica pentru. noihee hee
De la parinti am primit un aparat foto digital pe care mi-l doream la nebunie si ei au reusit pana in ultima clipa sa ma prosteasca ccc ca mi-au luat un...blender
si bani am primit bineinteles.
Am mai vazut la baieti ca au primit tot felul de jocuri si joculete si chestii pentru comp sau console de jocuri, parfumuri originale, haine original, etc

Ai o multime de optiuni, cel mai bine ar fi daca ai stii ce ii place, de ce e pasionat, etc