| Lare13M a întrebat:

Hei, TPU! Se aproprie majoratul iubitului meu, suntem impreuna de un an si as vrea sa-l impresionez cu un cadou frumos! Exclus, haine, parfumuri, poze, lantisoare. Va rog, cat mai multe idei, dau funda!

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta si tu pe net cadouri hand-made sau idei de cadouri pentru iubit

| darrio2007 a răspuns:

Du-l la McDonalds.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, odata ce ai exclus toate ideile, ce ne mai ramane sa-ti sugeram de cadou?
Poate: o masina, o casa, o excursie peste hotare, un copilas... laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Presupun ca si ceasul e exclus.

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Ca tip, stiu ca daca vad niste poze cu "noi", m-as preface fericit si gata. Fara efect. Daca as primi vreun ceas lant sau alte chestii de genul acesta... ar trebui sa ma chinui sa il port si sa te mai mint si pe tine ca imi place.

Ce sa fac? Asa functioneaza. E o problema de prototip.

Dar daca imi oferi ceva sa imi aduc aminte cu placere, un dans topless senzual, cu continuare... cred ca as fi foarte fericit.

Si cat de greu ti-ar fi tie sa faci asta?

Pt ca este un cadou si pentru tine, realizezi daca relatia este de viitor, atata timp cat poti face asta usor si cu placere in fata lui.

| alina2k18 a răspuns:

Un s3x oral facut cu talentwinking

| Lioana a răspuns:

Ia-i un gadget, un produs electronic de care are nevoie. Poti lua un mp3 player, un stick USB, un hard disk extern, un smartwatch, o tableta, un aparat foto, boxe portabile. Tu stii mai bine ce are si ce nu.
Alte idei: portofel, aparat de ras, o carte (daca citeste), un joc (daca obisnuieste sa se joace pe calculator), un briceag de firma, o minge de fotbal (daca joaca fotbal).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de ala care si-a batut joc de tine si te-a mai batut asa ocazional sa inteleg. Tare piesa de baiet. Ai ascultat tare de sfaturile din intrebarea despre el si "revenirea" lui spectaculoasa. Zile amare te asteapta pe tine fetita... Bravo! Acum normal sa-i faci si un cadou laughing E mare prostia in Romanica. Mare cu "M" mare. Jale ce e in capul vostru, "fetili di Romanica". S-a intors tarisoara asta cu c**u-n sus. Oricum, macar e putina alinare in ideea ca tot ce o sa aveti parte v-o veti merita din plin. Prostia se plateste. Mai devreme sau mai tarziu. Si cu cat mai tarziu... ohohohohoooo, cu atat mai tare se plateste, n-ai tu grijawinking

| Doja a răspuns:

Fa-i ceva cu mana ta. Noi nu punem prea mare pret pe cadouri

| Anaasstasssssiaa a răspuns:

Uite, iti dau eu o idee, dar aici totusi. se includ si pozele.
Dacă ai un videoproiector, ar fi super frumos sa rulezi poze cu voi. Începând de la prima poza, până la ultima. Și mesaje drăguțe pe ele.
Mult succes:*:*

| Bobbye a răspuns:

O buca, ceva. Dupa un an merita si el.

| andreeabobo a răspuns:

Ai cam exclus tot... Depinde de stagiul la care sunteti cu relatia... poate o excursie undeva?

| pisciutza19 a răspuns:

Ce ai zice de ceva cumparat de la sex shop? Nu stiu ma gandeam la un afrodisiac ceva nu neaparat jucarii sexuale sa fie ceva asa mai special pentru voi daca intelegi unde bat.Crezi ca e o idee buna?

| Anonim234578890 a răspuns:

Ceva facut manual

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim234578890):

Asta o mai face el cand este singur.

| Jhonny312 a răspuns:

Da-i si lui o buca... ceva... orice.

| Asuka19 a răspuns:

Stiu ca ai zis fara haine, dar ai exclus orice posibilitate, incearca aici http://www.inkspired.ro, poate gasesti ceva ce-i place sau ii poti face un tricou personalizat! Bafta!

| Siniakova22 a răspuns:

Un caine...