| anonim_4396 a întrebat:

Mam masat. mai sunt virgina?

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Dapai mamica, de unde stim noi UNDE si CU CE te-ai masat sau "masat" tu?

| Cryssy a răspuns:

Da. esti stai linistita. daca nu ai avut niciun contact sexual esti virgina cu siguranta.winking

| emima a răspuns:

Da esti virgina de ce sa nu fii tyay inceput viata sexuala? daca nu esti daca da nu

| danutza a răspuns:

si unde sp ca te-ai masat laughing? laughing

| optimista_5827 a răspuns:

Esti. si daca ai folosi OB d-ala mic mic big grin tot nu iti pierzi fecioriawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, esti virgina pana la primul act sexual happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred...acum esti doar masata happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cu ce/cum/unde te'ai masat laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te-ai masat la cap, sigur nu mai esti virgina.si cand ma gandesc ca intrebarea asta am respinso... crying