| Lisa_Andra_1986 a întrebat:

eram cu prietena mea si ma jucam cu ea si am facut oral si din greseala mi-am bagat mana in pantaloni si aveam lichid si am masat-o cu acceasi mana in vagin ( mentionez este virgina ), exista riscul unei sarcini?

8 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Probabil or murit pana atunci. Nu te ingrijora prea mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Din greseala te-ai scapat pe tine si tot din greseala ti-ai gabat mana in chilotii murdari?
wow, asa ceva rar imi este dat sa aud!

Dar ma rog, da, exista risc de sarcina, daca tu aveai sperma pe mana cand i-ai introdus mana in vagin si daca fata era in perioada fertila (ovulatorie).

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se poate exclude in totalitate posibilitatea de a lua nastere o fiinta fiindca nu-i asa, intotdeauna poate exista o NEsansa, chiar daca aceasta posibilitate este extrem de mica. Insa pentru a putea exista acea extrem de mica probabilitate, joaca voastra sexuala in mod obligatoriu ar fi trebuit sa aiba loc intruna dintre cele 4-5 zile ale perioadei fertile a ciclului menstrual, fiindca NUMAI/DOAR in acea perioada a ciclului menstrual se poate forma o sarcina in cazul in care sperma ajunge IN VAGIN indiferent de modul in care se produce acest lucru. In concluzie exista un risc potential insa unul absolut infim si...conditionat. Multa sanatate!

| Freya1 a răspuns:

Nu

| Emilian65 a răspuns:

Da si nu.

| kandaraki a răspuns:

Esti prost rau daca intrebi asa ceva crezand ca lasi o fata gravida in asa mod, mai bine te reprofilezi si mergi la biserica, ca sex nu ai habar sa faci si nici oral si te sparii la orice fleac!

| Yon1470 a răspuns:

Tu fiind fata?

Răspuns utilizator avertizat