| Cezar17 a întrebat:

Mama cui ii s-a parut ca ziua de astazi a fost canicula mare la bucuresti ora 21:00 33 de grade

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
E foarte cald, din păcate. "2010, cel mai cald an din istorie". Mă întreb cum va fi la iarnă, chinezii au zis că e anul Tigrului parcă, şi că va fi rău. Au dreptate, întăi vulcanul, acum asta... Ei, dacă ne protejăm şi evităm pe cât posibil deshidratarea nu păţim nimic.
Pa, pa.

1 răspuns:
| bianka_6461 a răspuns:

Te inseli. la ora 9 au fost mai putin de 33 de grade. dar a fost intr-adevar canicula