| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Cum suportati canicula asta de aproape 40 de grade?
Din ce oras sunteti? Cat este de cald la voi?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Brasov 31º pana luni stau mult in casa si e mai bine asa.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este destul de cald și la Pitești, mă hidratez cu multă apă. Nu sunt rea de căldură.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ies din casa, sau atunci cand ies: din cauza ca beau multa apa de obicei si mananc sanatos(fructe multe acum), nu prea simt caldura.
Stii cum e.Intr-o saptamana, pana la sfarsitul lui august va fi cald, apoi putin in septembrie si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

37-40 grade ziua, 20-23 grade noaptea. E teroare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Satu Mare eu pe acasa in blugi taiati foarte scurt si sutienul de la costumul de baie, asa o suport.

| NoNameNoName a răspuns:

Buna Draga mea. Eu de obicei, nu am Probleme cu Caldura... Oricum nu ies din Casa pana Seara. Este foarte Cald. Sunt din Timisoara. Te pup.

| Lussii a răspuns:

Eu chiar vreau putina caldura, la mine a plouat toata ziua(Rusia). Suport mult mai bine caldura decat frigul.

| Danyelutza266 a răspuns:

Valcea 39 grade stau in casa si beau apa multa

| Crying4ever a răspuns:

Buna, eu sant din Republica Moldova, Chisinau, ca sa evit canicula stau majoritatea timpului in casa cu conditionerul aprins))