| anonim_4396 a întrebat:

Mananc de vreo 30 de minute ciocolata si ma plictisesc ingrozitoooor!straight face
Care vrei ciocolata?batting eyelashes Care raspunde si la intrebarea mea? Ooopss.nu am pus nicio intrebarelaughing
Voua va place ciocolata?laughingCe fel de ciocolata?love struckbatting eyelashes laughing big grin

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Da i-mi placelove struck.
Cel mai mult Primola cu frisca, poiana cu lapte aerata si milka.batting eyelashes

26 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De fapt pusesem intrebarerolling on the floor) ciocolata e de vinalaughing) big grin

| Silvia a răspuns:

Ooo ce bine ca si voua va place cicolatalove struck
Pai...eu am mancat poiana cu capsuni, cu stafide si acum mananc cu alunelove struck big grin
Si mie imi mai plac Milka, Primola, Kandia...big grin

| Silvia a răspuns:

Bianca, sigur ca iti dau, la toti va daubig hug
Dar nu vreau nimic in schimb ca struguri am mancat mai devreme si cola beau acumbig grin

| Silvia a răspuns:

Nu Flav, nu am observat postul lui Pupimik... dar eu nu am vrut sa fac chat sau sa zic neaprat ca ma plictisesc...eu am intrebat userii daca le place ciocolata si ce fel de ciocolata...cu ce am gresit?raised eyebrows

| Flav a răspuns:

Silvia, cred ca n-ai citit postul userului pupimik :
http://www.TPU.ro/......itabile-1/
Sper sa inveti ceva din postul asta, daca nu pentru toti userii, macar pentru. fata asta care si-a asternut gandurile.

| Flav a răspuns:

Stii foarte bine c-ai facut-o pentru chat, chiar vrei sa ti-o zic pe fata? Fii fata desteapta si abtine-te. Mori de plictiseala, huh? Nu existau posturi de astea inainte cu ''plictiseala'' capish? Si daca vroiai sa vezi ce ciocolata, stii bine c-a fost sondaj pe site cu marca de ciocolata, si daca nu ( desi ma insel ), dadeai search la cuvantul ciocolata si aflai. Dar tu nu vroiai sa te informezi despre asta bineinteles, te plictiseai. Cum spuneai tu,''ingrozitoooor''? Chiar n-ai inteles de la pupimik ce fel era site-ul asta inainte? De ce trebuie mereu sa distrugeti ce e frumos si dupa sa spuneti ''nu eu'', ''nu eu''? Ca atat stiti!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De obicei nu mananc dulciuri dar imi place ciocolata HEIDI.

| AvalohAlyn a răspuns:

Orice ciocolata... o ador pe cea Primola dar in general toate imi plac. Fara ciocolata intr-o saptamana macar putin morlaughing

| marry a răspuns:

Eu eu eu vreau laughing

mai ales daca e cu fructe smug laughing

| Criiss16 a răspuns:

Si eu vreau! Da-mi si mie putin.doar putin!big grin

Imi place:Milka, Kandia si Primola.

| faranume a răspuns:

Mmmmmm cioko...hai ca vin acum...pregataeestete
pentru mine...multa cioko plz...

kiss:*:*:*

| Bianca_4346 a răspuns:

Silvia... vreau eu...da-mi...imi dai? te rooog...eu iti dau niste cola sau struguri... vrei?big grin

| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, chiar ca te plictisesti! laughing sati linistita, stiu cum e. mie personal imi place la nebunie ciocolata amaruie. aia chiar poti spune ca e 100% ciocolata.

| YLLL a răspuns:

Da vreaauu=p~
Kandia.Milka.Chocotoff.Poiana:X

| StarDust a răspuns:

Aolooo love struck ma bag si eu la ciocolata tongue de care ciocolata?

ce ciocolata place? aolo. ciocolata sa fie nu conteaza :X:X:X mi-ai facut pofta app sad

| Raul a răspuns:

Poiana cu alune...mmmmmm mi se topeste in gura(sa nu faceti glume preaoste cu topitu in gura ok?laughing)

| dragosh a răspuns:

Da'mi adresa ca vinlaughing

| okei a răspuns:

Daca are pete pe ea, mot de frisca si se numeste bunchebunch vreau daca nu nu imi place rolling on the floor

| idanna a răspuns:

Silvia si eu vreau....hai decat sa ti se faca rau de la atata ciocolata mai bine da-mi si mie! si cand voi avea si eu promit ca fac fifty-fifty cu tine!

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Eu vreau...big grin.Eu raspund.
Da, imi placebig grin.Milka>big grin

| miha_3376 a răspuns:

Desigur, tuturor le place.pai nu prea stiu, dar in general primolahappy

| elenacata a răspuns:

Da..foarte multe.....milka,primola

| bob_1666 a răspuns:

Heidi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai zi de ciocolata ca ne faci pofta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Silvia si mie imi place ciocolata, insa nu am de unde sa imi cumpar.imi dai de la tine? laughing