| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Masturbarea este un pacat in fata lui Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

O sa aveti alta parere cei care va indoiti dupa ce cititi asta :
http://www.sfaturiortodoxe.ro/masturbare.htm

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa-ti cunosti corpul nu e pacat.Tot ceea ce inseamna cunoastere persoanala nu are de ce sa fie pacat. O sa inveti la religie ca treaba asta cu pacatele e cam incalcitawinking

| matadoru a răspuns:

Eu stiu ca nu e, asa ne-a zis si profa de religie. Daca te uiti la filme porno atunci e un pacat.

| AdelinaC a răspuns:

Pai bineinteles ca e pacat, doar e ceva impotriva firii. Cei care zic ca e normal inseamna ca sunt cazuti in patima asta si nu isi dau seama cat e de grav.

| Liviu a răspuns:

NU
Is somthing normal
Da mai gasesti si specimene care zic ca e ceva anormal
laughing traim in Romania
Mare tie gradina cu prostii doamne...usa e deschisa iar ei sar gardusad
deci sa nu te mire cine stie ce laughing raspunsuri mai primesti
xD