auran
| auran a întrebat:

Mda, tot nu merge!
pot posta intrebarea dar, nu pot da raspunsuri
am inteles ca este o problema tehnica dar, ce nu inteleg este de ce altii pot posta raspunsuri?
o avea ceva calculatorul meu?

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am patit si eu la fel dar acum am instalat Mozila Firefox si pot da raspunsuri.big grinSper sa reusesti si u.happy
Mult succes!happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e calculatorul.

daniela
| daniela a răspuns:

Ti-ai instalat Mozzila Firefox?

| DenissaDeea a răspuns:

Inca nici eu nu pot da raspunsuri direct din google, totusi am inteles ca s-a rezolvat defectiunea site-ului, raspund din Mozilla Firefox, desi am defecte in aranjarea intrebarilor si nici sigla''raspunde''dar totusi merge, incearca din Mozilla Firefox succes.

| cotzobel a răspuns:

Aceeasi problema am avut. o si eu si mi-am instalat Mozzila Firefox si acum imi merg raspunsurile.incearca si tu

| buburutza a răspuns:

Este de la Pc-ul tau sau de la net.