| anonim_4396 a întrebat:

Melodiile cantate de negri au un stil aparte! ce melodii va plac sau v-au placut?

4 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Beat again - JLS

| thealc a răspuns:

O melodie de care mi.am adus aminte acum http://www.youtube.com/watch?v=b6gD_CwF5YM

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caut o melodie dar nu gasesc si nu mai stiu cum se numeste...e un video cu o fata negrebiana si cand isi invarte parul arunvca vopsea in fine nu pre stiu...refrenul e ceva de genul: a ghy mah hero daca stiti imi sopuneti va rog pe id allys_frumsuika. love

| oceanfreshair a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! melodia se numeste whip my hair