| OsmaliCozaCristian1997 a întrebat:

Memoria aceasta este buna:
Memorie Zeppelin 2GB DDR3 1333MHz Dual Channel si sa mai imi ziceti daca firma Zeppelin este buna?

Răspuns Câştigător
| Mark_Fodor_1992 a răspuns:

Frate,e buna firma da Kingston rupe zepelunu' de pe cer!laughing big grin :O3

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

E o firma bunicica nu foarte buna. Kingston, Mushkin, chiar si Ocz si Kingmax sunt mai bune dar pana la urma daca e sa-ti faci un sistem mid-level, sunt ok, isi vor face treaba

| OsmaliCozaCristian1997 explică:

Eu am vrut inainte sa ia-u o memorie Kingston dar nu mai este pe stoc si as vrea s-o iau pasta ce ziceti mai bine astept dupa aia sa-u o iau pasta dau FUNDA?