| anonim_4396 a întrebat:

Mercedes'urile din anii 2000 sunt masini de batrani?

7 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Deloc.
Si-n fond, ce conteaza?
Te deplasezi unde vrei, cum vrei. Altii merg pe jos.(Nu ca asta ar fi un lucru rau)

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat. Dar seamănă mai mult a mașini de bătrâni.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu sunt.

| OldSoul a răspuns:

Daca e acel gen de masina in care dai un pumn si cade caroseria de pe ea, da, atunci e de batrani.
In schimb daca e acel gen de masina bine intretinuta, eleganta si cu stil, da, e o masina pentru cei tineri.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu. Si oricum ar fi de batrani sau nu, altii nu le au nici pe acestea. Au o amarata de bicicleta rolling on the floor

| pufulescu a răspuns:

Nu stiu daca sunt de batrani dar sunt sigur masini proaste! Daca vrei ceva mai vechi fara sa ajungi la cele clasice care mananca o groaza de bani du-te in Germania si ia-ti un Mercedes 190, cu conditia ( normala dealtfel ) sa fie bine intretinut! 190 -ul a fost ultimul "Mercedes" adevarat, pana si cele noi noute sunt jafuri in comparatie cu masinile japoneze.

| murgumarius a răspuns:

Nu. Mercedes este o masina de oameni eleganti. In principiu. Ca mai merg cocalarii e alta. Dar de obicei induce seriozitate.