| R0rry a întrebat:

Merg la etapa de drift cu niste amici unde stam doua nopti la o pensiune, cum eu stau prost cu organizarea intreb aici...ce ati lua cu voi in bagajul personal?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Haine, ce spanac sa iau altceva?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am cam acelasi bagaj peste tot: hainele de strada, haine de camera/dormit, sosete, boxeri, periuta de dinti, pasta, deodorant, bic si spuma (daca stau mai mult de o noapte), incarcator, casti, bani.
Mai cumpar din magazine ce imi mai trebuie.
Pune si vreo 2-3 saci de gunoi, sa pui hainele purtate, pentru spalat.

| Celcestietot a răspuns:

Iei ce este necesar, cum ar fi garderoba si obiecte de uz (telefonul, pasta de dinti etc).