| Alvez a întrebat:

Merg la sala si as vrea sa aiu anabolizante. Este bine daca as lua ca nu prea am forta, am 16 ani jumate

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai doza aiurea, riști să-ți pui sănătatea în pericol. Mergi în continuare la sală, la fiecare masă să consumi carne (conține proteine) de pui, vită, curcan, pește, ouă, lapte, cereale și pîine integrală.
Nu uita că ești încă în creștere până la vârsta de 21 de ani.
Pa, pa.

| gabriela a răspuns:

La varsta ta, inca nu este indicat. Fa sport mult.este mult mai sanatos.deocamdata.