| anonim_4396 a întrebat:

Merge cineva de aici la Asia Fest?

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unde se ține?

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Asia Fest, festivalul care promovează cultura și tradițiile orientale, revine cu o nouă ediție. Între 22-24 septembrie, Arena Națională din București vom descoperi împreună culorile Asiei, gusturile delicioase ale preparatelor, aroma condimentelor, modele vestimentare și melodiile tradiționale. Pregătește-te pentru trei zile de spectacole cu muzică și dansuri specifice, bucătărie tradițională asiatică, ateliere, expoziții și multe surprize pentru toată familia!

https://asiafest.eu/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu aș merge.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Sunteti din Bucuresti?

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt de pe www.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Acum am vazut, Cluj happy

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

O sa participati la festival?

| Hyperion7 a răspuns:

Eu unul nusad

| anonim_4396 explică (pentru Hyperion7):

De ce nu?
Ti-ai fi dorit?

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer,n-ar fi stricat sa gust din delicatesele asiaticilor, însă nu am cum sa ajung efectiv în București, fiind vorba de vreo 300 de kmsad

| anonim_4396 explică (pentru Hyperion7):

De unde esti?

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iașisad

| VadimIvanov a răspuns:

Eu sunt din Tiraspol. Nu am cum să ajung acolo.sad