| maria_9569 a întrebat:

Mergeti duminica la biserica?

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu nu merg, insa am o intrebare pentru dumnezeu (userul): La ce biserica mergi? Ca suna binetongue

| psiholoaga a răspuns:

Enigma, nu se tin si spovedanii particulare?tongue

lolita
| lolita a răspuns:

Nu merg niciodata, si nu o sa-ti zic nici o scuza, doar ca nu simt nevoia.

| Ana a răspuns:

Nu prea merg, adica nu merg deloc pentru ca chiar nu am q cine sa ma duc happy

| Dan a răspuns:

Da, merg in fiecare duminica la biserica.

| Klara a răspuns:

Duminica si sambata dorm pana pe la 11, cui ii arde de religie?laughing

| Betty18 a răspuns:

Eu merg cam o duminica da si una nu sau doua da si una nu depinde

succes

| night_crawler a răspuns:

Sincer...nu merg... da ma rog in fiecare seara big grin

| bluerose a răspuns:

Nu merg chiar in fiecare duminica, dar merg cat de des pot.

| just|breathe a răspuns:

Eu nu prea merg, desi stiu ca e foarte bine si trebuie sa mergi macar duminica la slujba.Ma simt foarte bine la biserica, o sa incerc sa merg mai des...chiar daca ultima oara am fost cand am inceput scoalasad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg doar lunea, că atunci ne pune să ne alergăm peână ne prindem, iar apoi fiecare cu cine poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga-la aceeasi biserica unde merg si eu. te astept lunea viitoare? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar m-as duce si eu luni, saptamana viitoare. Ca-i gasca acolo, se pare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@furni-ok.lunea viitoare se fac spovedanii particulare.valabil si pentru psiholoaga. laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga - la oricare, ca alergatul si prinsul sunt valabile la toate, in diferite forme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat timp am fost in Noua Zeelanda am mers doar o data in 2 ani.Si in Romania nu cred ca am fost confused Dar maine s-ar putea sa merg la catedrala.

| cristian09 a răspuns:

Uneori... dar ar trebui sa mergem mai des!big grin