| anonim_4396 a întrebat:

Mergeti la cersit (colindat)de sarbatori?laughing

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergeam când eram copil la colindat.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Nu. O sa duca verisorii mei. Mie mi-a trecut timpulhee hee

| mgtow a răspuns:

Sant deja un gentlemanwinking

| Libelle a răspuns:

Iii ce imagine ai!

anul asta am sa stau sa primesc colindatorii. A venit si timpul meu sa mi se ureze, ca mi s-a luat de colindat la altii. Ce stiu si eu:Steaua si Plugusorul.Restu sunt varzalaughing

| fluturas a răspuns:

Nu, desi m-au rugat colegii sa merg cu ei laughing
mi se pare ca sunt cam mare pentru colindat oh go on si oricum anul acesta vreau sa astept colindari love struck

| Ana a răspuns:

Nu ma mai duc laughing de fapt nu m-am dus niciodata happy

| Psihiatra a răspuns:

Ma duc doar la rude si la baieti :"). Si nu dupa bani, ci doar de distractie cu colegii si prietenii happy

| dudu13 a răspuns:

Sunt prea marelaughing dar m`as duce, mi-e dor sa mai merg day dreaming