| anonim_4396 a întrebat:

Mergeti la sala? alergati? faceti gimnastica in casa?
Sunteti grasuni?
Faceti ceva sa nu mai fiti asa?

14 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu ma duc la sala! Acasa dansez(mai mult de 3-4 ore pe zi) imi place foarte mult sa dansez! asa ma mentin in forma! nu sunt grasa, dar eram ianinte si am facut handbal-am slabit si m-am inaltat!

| Barajag a răspuns:

Eu fac dimineata la munca pilates, in fiecare zi alerg sa prind trenullaughingGandeste-te cum arata o ursoaica la 54 kghee hee

| Dara a răspuns:

Nu merg la sala. Nu alerg. Imi fac exercitiile mele (in ultimul timp am cam tras chiulul), de 2 ori pe saptamana. Nu sunt grasuna - am 55 de kg.
p. s. (joke!) Pentru ca urla modestia in mine, trebuie sa-ti spun ca ieri cineva a crezut ca sunt cu vreo 10 ani mai tanarabatting eyelashes

| Roby67 a răspuns:

La toate 4 intrebari un raspuns: nu

| AvalohAlyn a răspuns:

Fac doar miscare la bicicleta fitness dar intentionez sa merg cateva luni la sala.De gras nu sunt deloc.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Da incerc sa nu mai mananc carne cu grasimi.

| Victoria a răspuns:

N-am fost niciodata grasa, intr-o perioada am fost la sala ca sa-mi mentin silueta, dar m-am lasat din lipsa de timp laughing

| Aries90 a răspuns:

Nu la toate intr. laughing

| Art a răspuns:

Paiii...Eu fac street asa ca da fac foarte mult sport... Dar grasa nu am fost niciodata thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma alint acasahappy...Nu-s grasut, sunt perfectblushing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac foarte multa miscare, mai ales cu bicicleta. Nu ca as avea nevoie sa slabesc, dar am foarte multa energie in mine, asta datorita faptului ca mai sunt si la dans si despre gimnastica... ce sa mai vorbesc! M-am saturat de abdomene, flotari, sarituri peste saltea(astea la ed fizica, dar cum avem s-a stricat caldura in sala de sport, trebuie sa facem noi acasa)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Is slaba...
de mult incerc sa ma ingras... da nu`mi ieselaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@raspuns anonim fa o coprocultura, ai limbrici.