| Jeremy1 a întrebat:

Ce preferati? Sa fiti cu o persoana care va adora, dar pentru care voi nu simtiti nimic sau sa alergati dupa persoana dupa care sunteti innebuniti, dar cu sansa ca ea sa nu simta niciodata acelasi lucru ca voi?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

E infiorator de greu uneori sa gasesti pe cineva care sa te adore adica nu doar asa sa fie atras, sa te iubeasca ci sa te adore pur si simplu. Cred ca asta as prefera fiindca mi-ar fi absolut greu ca in timp sa nu simt si eu iubire pentru acea persoana.

7 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Niciodată nu voi sta cu unul pentru care nu simt nimic!
Prefer să alerg ca proasta după ăsta care mă înnebunește, la naibaaaa!

| Ana_4223 a răspuns:

Risc si castig, decat sa ma plictiseasca cel pe care nu-l iubesc.

| neutrino a răspuns:

Nu doresc sa te supar, dar daca vei continua cu aceasta gandire, atunci niciodata nu vei fi in stare sa fii placut de fata draga tie, si atunci te vei multumi cu ceea ce pica, daca pica.

| Jeremy1 explică (pentru neutrino):

Am dat doar 2 optiuni sa vad ce alege lumea in general, nu mi se aplica mie. Am mai pus o intrebare de genul asta acum mai demult si tot asa te-ai raportat direct la mine, cand eu vreau doar sa va raportati la voi. E ca si cum as intreba "ce va place, kfc sau mcdonald's?" si tu incepi sa-mi spui "nu trebuie sa mai mananci fast food, mananca fructe si legume".

| Danysan a răspuns:

Nici unu nici alta. Important e sa fie reciproc altfel te minti singur si mai tarziu o sa sufere si ea dar si tu.

| bombonika18 a răspuns:

Eu sunt intr-o situatie asemanatoare. acum un an m-am desp de baiatul pe care il iubeam enorm, si am incercat sa ne impacam dar nu s-a putut, si acum de 6 luni sun cu un baiat care ma iubeste enorm de mult si pentru care eu sunt fata perfecta si ma face foarte fericita, cu toate ca eu nu il iubesc pe el, tot pe cel de acum un an il iubesc, care de mai bine de o luna vrea sa ne intalnim si sa ne impacam, dar acum nu mai vreau eu deoarece imi aduc aminte cum a fost atunci la despartire cand l-a durut in cur de mine, asa ca pana la urma l-am ales pe cel care ma iubeste

| simplu0 a răspuns:

Cu niciuna din ele! Eu prefer sa raman cu baiatul care ma adora si tine la mine si ma iubeste si eu reciproc decat cu unul care ma adora si eu nu simt nimic pentru el sau unul care nu tine la mine deloc, dar dupa care sunt inebunita. As prefera sa fie iubire reciproca :3 :*!