| Anomim2025 a întrebat:

Merită să muncești o perioadă de câteva luni în străinătate pentru a achiziționa o mașină?

Răspuns Câştigător
| DevaPathPain a răspuns:

Daca inseamna sa-ti lasi familia, nu, dpmdv nu merita. Banii se mai fac, timpul nu vine inapoi. Daca nu ai familie in momentul ala, si nu ma refer la parinti, poti sa mergi oricat si oriunde, normal. Sau daca-i duci cu tine, in caz ca ai. Dar sa pierzi timp din viata lor pentru un obiect... nu merita, cred eu.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| SilentRain a răspuns:

Da, decât sa îți rupi ficatii în tine ani de zile pentru Matizi, mai bine mergi câteva luni și încerci

| Dalmore a răspuns:

Daca ai nevoie de ea, de ce nu? Daca e un moft de bmw eu nu mi-as pierde timpul asa.

| GirlOnline81 a răspuns:

Dacă ți-o doresti atât de mult, merita.