| Mara333333 a întrebat:

Merita sa renunt la o facultate din Germania pentru a face o facultate la Cluj? Care varianta este mai buna?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca n-ai chef de facultate, inscrie-te la educatie fizica fara frecventa si nu mai abandona aiurea.
E o prostie sa lasi o facultate ca sa incepi alta, in alt oras. E clar ca nu e de tine facultatea aia, si probabil nu va fi nici a doua.

| Mara333333 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Unde am zis ca m-am înscris deja la facultate?

| relian a răspuns:

Varianta buna este sa stai in Germania, scoala aia e mai bine vazuta decat rahatu de scoala din RO.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu prea merita.