| chiftelutacrocanta a întrebat:

Merita sa-ti fie frica de ziua de maine? Ce iti poate rezerva ziua de maine din moment ce nu mai depinzi de altii? Eu fiind extraterestru nu mi-e frica de ziua de maine,ea nu mai exista pentru mine,exista doar planeta de sub picioarele mele si niste nebuni care alearga pe strazi, e dubioasa planeta asta.Ti-e ti-e frica de ziua de maine?

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu pot recunoaște că depind de alții și sunt sigur că și tu. Dacă ar afla maică-ta te-ar pune probabil să dormi sub preș.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

)))) Da' ce rautacios esti in ultima perioada, ghicesc repede ce te pune in tensiune.