| PreaDistinsul a întrebat:

Merita sa traiesti fara tigari? Se poate? Cum e viata fara tigari?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cum e viata fara tigari?"

fără ele, viața e pustiu

https://www.youtube.com/watch?v=_B1S8kFTtZI

| Dismally a răspuns:

Da, este mult mai buna viata fara tigari.

| CostinAlamariu a răspuns:

Viata fara țigări e mult mai faina decat viata cu țigări. Spune-mi cum e sa ai dintii galbeni si sa-ti puta gura tot timpul?

| gemeni6226 a răspuns:

Eu in viata mea nu am fumat si fumatul mi-e dusmanul nr.unu ce am in viata.Nici parintii mei nu au fumat si nici baiatul meu nu fumeaza. Dupa parerea mea este cumplit sa traiesti intr-o casa unde aerul nu e curat si duhneste de acel miros insuportabil pentru mine. Daca sotul fuma nu-mi trebuia e clar.

| mastadont a răspuns:

Viața e la fel doar că nu mai ai țigări în buzunar. Și nici brichetă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult mai bună

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Se poate?" Cei 5.7 miliarde de nefumători spun că da.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Merită

Fără ele e mai ieftină, dacă nu ești vreun bogătaș la care banii nu sunt o problemă.