| HeloKity a întrebat:

Metin2Rooo

Sal all.Am facut un server gm mode si sper sa va placa.
Owner: [GA]Sylv
Retele Hamachi:
Metin2Rooo
Metin2Rooo1 etc.
Parola Hamachi:123
Mc. txt:5.144.133.51
Site REGISTER: http://5.144.133.51
Descriere: Este foarte tare, aproape non stop, serverul este acum GM MODE.Sv are arme, armuri noi.
Conturile puteti sa le faceti in orice regat(de preferat regatul albastru)
Va asteptam cu mare drag.

VA ROG INTRATI PE SERVER, E SUPER TARE:X

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu e tare servarul am intrat si eu in seara cand l-ai facut GM mod da e putin aiurea ca nu-ti merg toate coduile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai e GM mod si e aiurea ca GA'ul ala nesimtit nu face sa mearga king si nici nu da iteme nici el nici GM'ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e nu are o ora pusa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall all plz ajutati-ma am intrat pe siteu asta dar cand dau pe register site:http://5.144.133.51 zice ca e eroare la pagina :((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca GA-ul e un prost laughing e colegu meu mi-a spus ca a luat GA pe merit si mi-a mai spus ca isi bate joc de jucatori : da gaguri lvl1 sau 0 obliga sa ii dati itm bune etc... :l o sa incerc sa vb cu elwinking

| CrYstyY2012 a răspuns:

Man baga id meu te rog frumos criss_dinamo2010@yahoo.com sa vb ceva

| AdrianRazvan a răspuns:

Zimi si mie cam de la cat la cat este ON...