| TimoTimo a întrebat:

Mi-a scris cineva cuvantul "selsevrium" si a zis ca e in turca. Ce inseamna?
Este vorba de o fata care ma placehappy

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ti-a zis ca te iubeste, dar nu a scris corect.

| Skilline2012 a răspuns:

N-ai google translate ma capac?

| TimoTimo explică (pentru Skilline2012):

Capac e capul tau ca nu ai cautat pe google translate inainte sa dai raspunsul astahappy

| Skilline2012 a răspuns (pentru TimoTimo):

Fara suparare dar eu nu trebuie sa stau ca altii inainte de a da raspunsuri sa caut pe google, raspund doar la ce ma pricep.

Btw, fara suparare dar prietena ta e cam proasta ca a vrut sa fie romantica si a dat fail rolling on the floor a scris gresi. Trist.

| ridhimagupta a răspuns:

Inseamna Te Iubesc si se scrie "Seni seviyorum"

| Octa00 a răspuns:

Daca a vrut sa scrie "Seni seviyorum", inseamna "Te iubesc"