| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am dat cu crema exfolianta pe fata de la elmiplant si nu stiu cat timp trebuie sa stau cu ea pe fata, trebuie sa ma spal cu apa? apa si sapun? sau nu trebuie sa ma spal si sa aplic alta crema peste ea? spuneti-mi urgent cum sa procedez corect

1 răspuns:
| Corina a răspuns:

Scrie si in prospectul cremei, ca trebuie sa stai cateva minute, 5-10, dupa care te speli pe fata numai cu apa. Dupa aceea aplici pe fata curata si uscata o crema hidratanta.