| Al3X044 a întrebat:

Mi-am facut abonamest mega 8 (nu mega online) in care aveea ce avea si plus bonus 500mb valabil in primele 3 luni. In abonament primesc 80mb/luna, iar eu i-am folosit si am continuat bazandu-ma pe ce 500mb bonus. Dar problema este ca a inceput sa ma taxeze.....please help ce e de facut? Informativa si spuneti-mi detalii....multumesc.
ps: contractul e facut de o luna

Răspuns Câştigător
| Samurah a răspuns:

Spune-le si tu la aia, ca ce scrie in contract nu este valabil cu ce se intampla.Si nu mai folosi netul pe credit ca ramai fara bani in buzunar.(Costa mult)