| deea95_4978 a întrebat:

am si eu o intrebare. Acum o luna si ceva mi-am facut abonament la cosmote si mi s-au activat la inceput minutele, msg totul... dar acum dupa ce s-a term luna nu ar trebui sa imi bage alte minute? Plzz help

Răspuns Câştigător
| Gabryel32 a răspuns:

Da!Funda?

4 răspunsuri:
| Gabryel32 a răspuns:

NU...Iti baga la o luna de cand ai semnat contractul: De ex: Il semnezi azi, 2 martie. PE 3 martie iti baga minutele, iar pe 2 aprilie ti le baga iar!

| deea95_4978 explică (pentru Gabryel32):

Poi si de exemplu, eu mi-am facut abonament undeva aproape de sfarsitul lui ianuarie si mi-au intrat doar jum de minute deoarece nu era inceputul lunii si pe 11 februarie mi-au intrat toate minutele. acum tot pe 11 o sa-mi intre?

| Gabryel32 a răspuns (pentru deea95_4978):

Daa! Funda?

| Gabryel32 a răspuns (pentru deea95_4978):

Da!Funda?

| BarBateLuL a răspuns:

Trebuie sa platesti