| iiPuffy a întrebat:

Mi-am facut pe Facebook o pagina pentru iubitorii de Anime-uri din Romania. pana acum are 2 like-uri. Am nevoie de 2-3 sau chiar 4-5 admini care sa fie 3-4-5 ore activi pe pagina, care se uita mai mult de un an la anime-uri. Aceasta este pagina, puteti va rog sa ma ajutati cu like-uriile? https://www.facebook.com/pages/Anime-Ro/291371324377126? fref=nf

6 răspunsuri:
| CryShiAtat a răspuns:

Hey eu am 15 ani şi mă uit la anime încă de la 7 ani ba chiar am prins şi momentul când seara pe Jetix se difuza Naruto, dublat în Română. (Adoram luptele). Admină din păcate nu pot fi deoarece deja am propria pagină+timpul nu este foarte generos. Însă îţi pot da sfaturi care să mai atragă,, urmăritori":
-fă jocuri gen: elimină personajul, ghiceşte personajul, anime-ul etc.
-fă concursuri: cine pune cea mai frumoasă poză cu un caracter din anime într-un lucru pus de tine câştigă un colaj cu personajul său preferat.
-fii activă
Sper că te-am ajutat! :)
P.S: Nu te aştepta să,, capeţi" mii de like-uri având în vedre că pagina este la început". Cu timpul şi muncă vor apărea şi rezultate. :D
Poate arunci o privire şi pe pagina mea:;)
https://www.facebook.com/gandurilemelevorfiauzite?ref=hl

| iiPuffy explică:

Tu... de ce te bagi? Nu-ti dai seama ca eu am glumit spunand 3-4-5 ore? Tu crezi ca eu, stau 5 ore? Chiar asa, ma? Chiar asa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru iiPuffy):

O întrebare amicală: Care e scopul paginii?

| iiPuffy explică (pentru anonim_4396):

E de Amuzament, eu si o prietena, vrem sa ne distram cu mai multi oameni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iiPuffy):

Şi...câţi ani ai?

| iiPuffy explică (pentru anonim_4396):

Tu-mi faci buletinu' sau?