| LostForForever a întrebat:

Mi-am loat o shaorma cu usturoi și sunt in parcul meu preferat voi ce faceți? Ce ați făcut astăzi? Cum sunteți?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Am grija

68 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am luat ieri o shaorma, dar nu avea nici usturoi, si nici n-am putut sa mancam la masa, ca unii nu au vaccinul facut rolling eyes
Am mancat pe marginea drumului.

| LostForForever explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Scuze ca nu am putut raspunde la timp am adormise acum stau ca bufnițele până dorm sau leșin laughing) Nu-i nimic și eu de mult ori am mâncat pe marginea drumul shaorma oricine a făcut asta sti vorba aia somtains Itis ok cea mai tare engleză ever laughing) dracu sti ce am zis acolo

| Mosotti a răspuns:

Eu azi m-am sculat, m-am dus la cumparaturi, apoi m-am pus la TV si la calculator la caldurica in camera mea, cam asta fac acum 12 noiembrie ora 14, 30.

In rest sunt asa si asa la general.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Cu sănătatea cum ești?

12 Noiembrie ora 15:42 laughing)

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Nu prea sunt bine cu sanatatea, asta e.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Ce ai pățit vorbesc Serios vrei sate sun? Sau sa vorbim pe discord cum vorbeam înainte

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Pai am mai zis pe aici, am o depresie cronica netratabila. Pe discord nu prea mai intru ca acolo e prosteala si asta mie nu-mi place.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Aaaa mai speriat nebunule laughing) am crezut ca dai colțul laughing)

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Si daca dadeam coltu nu era rau.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Las-o așa ca mai speriat nebunule am zis ca Tea loat Corona și ești la pat

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Pai daca ma lua corona as fi zis.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Ai grija de tine Mosssooottiiiiiiiiii

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Mai mănânci nutela? happy

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Normal ca mai mananc Nutella, asa cand faceam gogosi si rupeai asa o gogoasa din aia calda si puneai pe ea nutella, mureai nu alta, sau clatite ori paine proaspata.
Io nu stiu astia cu diabet cum tin regim.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Pai dacă nu tine regim se fac nutela cu toți laughing)

Parca fineti ești mai bun are alt gust mai ales când îl pui pe gogoși făcute de casa nu din astea făcute la magazin alea sunt nașpa mai ales când le tine acolo cu zilele și pune putra aia peste ele sa ni se vadă ca sunt cu zilele acolo am nimeri multe gogoși așa expirate vai ca soarta lor eru gogoșile alea dar tot am mâncat laughing)

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Pai alea facute acasa gogosi, nu alea cumparate, asta clar. Funda aia trebuia sa o dai la altcineva, ca na, eu nu o merit, n-am zis nimic deosebit.

Finetti nu imi place, Nutella imi place cel mai mult.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Ai baut vreodată jb cu zahăr pudra? laughing)

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Ce e jb?!

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Nici eu nu știam ce este înainte

https://www.emag.ro/......DF65P0MBM/ Exactă la fel am și eu și dacă pui zahăr pudra sti cum este mortal după 2 pahare ma ia somnul și ma trăzesc cu o liniște sti cum tare rău

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Mai întâi umpli paharul dupa aia pui zahăr pudra nu mult așa acolo sa fie

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Am Unul in frigider a rămas jumate din el

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Nu beau nimic cu alcool, ca nu imi place.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Bine Mosoti ai grija de tine eu îmi pun 2 pahare cu zahăr pudră și ma bag la somn ai grija de tine și de sănătatea ta

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Asa domne, baga acolo si culca-te.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Ce nebun ești laughing) până nu-l termin nu ma las stai ca am o benzinărie la doi pași de mine este non stop și gici de unde l-am cumpărat laughing) tot de acolo laughing))

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Aaaasa, simte-te bine ca doar o viata ai, nu sapte.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Mosoti da chiar ia stai așa de ce mulți spun ca nu sunt conștienți când bea eu deja am băut un pahar urmează și al doilea și mai am o grămada de jb vreo încă 2 pahare lenjer și sunt foarte conștient de mine nu am nici pe dracu de ce mulți minte ca când bea băutura nu mai știu de ei și bagă vrejela și minte pe mine după ce beau ma ia somnul mereu atâta dar nu tip urlu sau altele

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Pai daca esti prea beat, nu prea mai sti ce si cum, depinde cat de beat esti.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Am băut 4 pahare și ce mai rămas puțin in sticla poate sa fie din cauz ăla zahăr pudră? oare zahăr pudra îi taie efectul de uiski? Sincer mie îmi place așa nu te mai arde îl face dulce într-un fel el tot te arde când pui zahăr pudra devine mai ușor nu te arde așa rău și se face dulce

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Nu are treaba zaharul, nu taie nici un efect.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

La început e dulce după se duce zahăr pudra aia și rămâne doar jb și pe ăla îl beau așa

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Da, merge si cu si fara zahar.

| LostForForever explică (pentru Mosotti):

Bine Mosoti

| Mosotti a răspuns (pentru LostForForever):

Am grija

| Freya1 a răspuns:

Eu stau in pat, mi-am cumpărat ceva de rontait si ma pun sa citesc un pic.
Nu e prea frig pentru parc?

| LostForForever explică (pentru Freya1):

Nu deloc îmi place mult când este frigă afară abia aștept sa vina gerul și sa ningă am uitată să-mi cumpăr suc și mam și moloșit după ce am mâncat shoarma cu usturoi cald

Tu ce ronțăi acolo?

| Freya1 a răspuns (pentru LostForForever):

Mi-am cumpărat niște cipsuri, am si ciocolată.Mi-am facut un foc (de asta ziceam ca e frig big grin), ma uit cum arde si citesc cate ceva.

| LostForForever explică (pentru Freya1):

Asta însemna sa fi mafiot chipsuri și cicoalată -_-

Și eu într-un final am reușit sa ma scol de pe bancă ma duc să-mi iau un fanta cu struguri si direct acasă

| Freya1 a răspuns (pentru LostForForever):

Facem schimb, dă-mi shaorma laughing

| LostForForever explică (pentru Freya1):

Nu împart shoarma cu nimeni -_- orice dar până la shaorma

alfa atitudine -_-

| Freya1 a răspuns (pentru LostForForever):

Asa zgârcit?laughing
Ca iti dădeam si eu cipsuri maaaa rolling on the floor

| LostForForever explică (pentru Freya1):

Nu-mi plac chipsurile -_-

| Lukasssz a răspuns:

Mananc chipsuri, ma joc pe PC si in acelasi timp raspund la unele intrebari de pe aici

| LostForForever explică (pentru Lukasssz):

Toată lumea mânâncă chips gata ma duc să-mi iau și eu un pachet laughing) de pofta nu am mai mâncata de mult un chips

ce te joci acolo?

| Lukasssz a răspuns (pentru LostForForever):

Cs:go

| LostForForever explică (pentru Lukasssz):

Bine bafta la joc

| Lukasssz a răspuns (pentru LostForForever):

Ms

| LostForForever explică (pentru Lukasssz):

De cât timp joci jocul ăla?

| Lukasssz a răspuns (pentru LostForForever):

Cam de aproximativ 2 ani, dar nu pe contul meu de Steam.

| LostForForever explică (pentru Lukasssz):

Bine frate atâta voiam sa știu scuze de deranj poți sate joci liniștit acum happy

| FreddieM a răspuns:

Eu la Chișinău cu treburi. Papat niște plăcinte. Acu stau degeaba ca un koi într-o căldare.
Cheers

| LostForForever explică (pentru FreddieM):

Plăcintă cu afine? Aia este mortală când am mâncat plăcintă cu fine ma simțeam ca Darth Vader laughing) glumesc

îmi place plăcintă cu afine Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau. In noaptea asta vreau sa dorm, sper sa pot. Nu am de gand sa mai urlu si sa scrie vecinii pe grupul de wapp ca eu urlu iar...

| LostForForever explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce urli? laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru LostForForever):

Pentru că simt că nu merit sa fac sex pentru că sunt gay. Pentru că simt că lumea nu mi dă voie sa fac sex. Și atunci urlu ca să mi dea voie

| LostForForever explică (pentru anonim_4396):

Ma speri laughing) cum sa faci asa ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru LostForForever):

Da... Nu ai idee ce oribil e să trăiești așa

| LostForForever explică (pentru anonim_4396):

Nu știu ce sa mai spun sincer zic laughing)

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci nu mai face sex si urla, aia e, daca asa vrei.

| Yasmin875 a răspuns:

Voiai să zici sos de usturoi?

| LostForForever explică (pentru Yasmin875):

Da dar am mâncat cu pofta miera și puțin foame și nu mi-am loat suc și mam molosit aicia pe bancă laughing)

| JustPaly a răspuns:

Sawurma cu usturoi și o cola e cea mai buna amice
Sa trăiești

| YuNaBi2 a răspuns:

Si eu stau in pat momentan, apoi ma voi pregati sa ies putin in oras.

| LostForForever explică (pentru YuNaBi2):

Ai gagică? Ooooo bravo

| YuNaBi2 a răspuns (pentru LostForForever):

Sunt fată Ș))

| LostForForever explică (pentru YuNaBi2):

Oooo ai gagic bravo sis cum îl chemă Orlando? Are ochi frumoși fata? laughing)

| nokac a răspuns:

N-am ce face, ma plictisesc mereu

| LostForForever explică (pentru nokac):

De ce fata ce ai pățit? Sis ești acolo?