| Aaa13579 a întrebat:

Mi-am luat block peste tot de la o persoana, nu conteaza de ce.
I-am dat acum mesaj pe numar, adica mesaj rcs.
Si vad ca cand trimit mesajul se vad 2 buline sub mesaj.
Nu inteleg daca si aici mi-am luat block sau nu pentru ca daca era blocata se vedea doar o bulina sub mesaj nu?

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Daca bulinele sunt goale, înseamnă că ai trimis mesajul dar nu l-a văzut, dar daca sunt umplute(ca la messenger), atunci înseamnă că ti-a dat seen.

| Madaxo97 a răspuns:

Ti-a dat si block la numărul de telefon înseamnă. Da-i mesaj sau suna de pe alt număr, simplu