| dink08 a întrebat:

Mi-am luat si eu azi de la RDS o porcarie de asta de stik, mi-a dat stikul, si o cartela...pentru inceput ce dumnezeu trebuie sa fac, ca imi toc nervii aici...multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Goe_6264 a răspuns:

Buna, trebuie sa bagi cartela in stik, si apoi stikul in pc!

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Bagi cartela in stick ca la mobil. Bagi stikul in laptop si el va rula singur softul. Ai sa vezi ca nu e greu.

| alexa007 a răspuns:

Bagi cartela, introduci stiku in pc si daca nu merge suni la ei si ii dau ei drumu

Succes.

| dink08 explică:

Am rezolvato mersi frumos.

| monis a răspuns:

Dar daca nu aveai idee ce sa faci de ce nu ai intrebat cand l-ai luat? Ca d-aia sunt pusi aia acolo. Oricum ce au zis cei de mai sus ar trebui sa te ajute.
Iar daca nu iti merge si vrei sa suni la ei...mult succes...ai ceva bani si timp de consumat!