| MyhayBoSs97 a întrebat:

Acum o zi i-am dat unui prieten un stik HP de 8 gb care avea un joc pe el. Intrebarea mea este: el mi-a spus ca atunci cand a bagat stikul in PC i-a cazut partea de joc de la carcasa( partea care sustine USB-ul,cea de jos) si nici nu-l recunoaste calculatorul, iar stikul se incalzeste ff tare mai ceva ca si cand as sta mult la calculator. Nu stiu ce sa fac, va rog sa ma ajutati. Daca ma puteti ajuta dati accept la ID: mihai_starwar. Multumesc anticipat +funda!

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

.

2 răspunsuri:
| cristy3991 a răspuns:

Dal dracu de stick; folosestel pana se strica si iti iei altul ca nu e vreo comoara.

| MyhayBoSs97 explică (pentru cristy3991):

Da' nu mai pot sa-l folosesc nu intelegi?