| KoreaJapan a întrebat:

cryingcrying mi-am pierdut pisica cryingcrying

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Posteaza niste anunturi online si cauta prin adaposturile din zona/orasul, in care stai! Sper s-o gasesti. Succes!

P.S. Iar daca e disparuta doar de o ora-doua, si nu e pentru prima data, cand se plimba pe-afara (adica stie drumul spre casa), atunci eu zic, sa stai linistita. E primavara (!), se intoarce ea.

| mgtow a răspuns:

Pai caut-o.

| mgtow a răspuns:

Atunci e data disparuta.

| Jessica a răspuns:

Poti anunta pompierii, sa o cauti cu prietenii tai, poti lipii afise pe stalpi, sunt multe modalitati.
Sper sa o gasesti cat mai repede!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Cumpara`ti altawinking!

| KoreaJapan explică:

Iceman,am cautat-o o ora intreaga.

| KoreaJapan explică:

Unii din voi nu stiu cum e sa ai un animal de companie care sa stea mereu cu tine si la care sa prinda drag de el. Ma simt ca si cum mi-as fi pierdut a doua sora cryingsad

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Iat-i alta