| ImNotPerfect a întrebat:

Mi-am pus pe laptop wireless. Acum o saptamana puteam sa ma conectez de pe telefon dar acum nu. Pun parola, imi arata ca sunt conectata dar in schimb nu imi merge nici macar nici in magazin store. Precizez ca celorlalti utilizatori le merg. Nu vreau sa apelez la un specialist sau chestii costisitoare. Dati-mi un sfat va rog!;((

Răspuns Câştigător
| ocktiy123 a răspuns:

Intra in router settings si vezi poate te-ai blocat din greseala. Daca nu incearsa sa te conectezi din nou la wifi

1 răspuns:
| Raskolnikow a răspuns:

Hmm network settings, conection profile, conection settings, pasword type, always conect to preferred network in range