| andreiboss123 a întrebat:

Mi-am scapat tigara electronica eGo, s-a rupt de la jumatate, s-au rupt firele si pot scoate bateria, as putea sa o repar? sau cam cat costa sa o repar?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cumpara-ti unul mai ieftin si nu-ti va provoca parere de rau sau o stare de suparare daca il vei pierde sau se va strica. Vapatul va fi identic chiar daca vei folosi o tigareta electronica ieftina sau una scumpa.....de firma. Sanatate!

| andreiboss123 explică (pentru corbulalbrosu):

Unele electronice scot mai mult decat altele

| corbulalbrosu a răspuns (pentru andreiboss123):

Daca atomizorul/vaporizatorul este prea slab, atunci tragi mai des sau mai prelung din tigara.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi alta, ca reparatul o sa coste mai mult ca una noua.