| KhloeAfterDark a întrebat:

Mi-am schimbat fotografia de la profil si numele (KhloeSweet) dar nu asa imi arata, ci tot motanul meu si numele Mikayla. Am iesit si m-am logat din nou, tot la fel. Nu se poate schimba numele? Nici fotografia macar?

4 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Apare mai greu.acum ii khloesweet.

| KhloeAfterDark explică:

Ooh, stati copii, tocmai am vazut ca la intrebari si raspunsuri imi arata poza si numele acela, dar la profilul meu, tot mikayla si motanu'. Plus ca pusesem si eu blogul meu! Ce are?

| CrEaTzZza a răspuns:

Ba da il ai schimbat acum iti apare"KhloeSweet"tongue

| NaNe_8041 a răspuns:

Pai trebuie sa astepti putin.degaba dai logout si intri iarai; trebuie sa astepti.